Operátor call centra
Mirnock s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Hvězdova č.p. 1716 / 2b, Nusle, 140 00 Praha 4KONTAKT : Julia Šipková, e-mail : kariera mirnock.czAktivní kontaktování klientů a nabídka obchodních příležitostí.

Telefonický kontakt se zákazníky či potenciálními zákazníky.Kontaktování potenciálních klientů a domlouvání schůzek obchodníkům .

Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost navázat vztah po telefonu, umět pokládat otázky ale i naslouchat.Příjemného mluveného projevu bez vad řeči.

Zkušenosti z call centra nebo obchodní činnosti (akvizice, nabídky, osobní jednání s firmami).Španělský jazyk na úrovni C1 / C2.

Český nebo Anglický jazyk na komunikativní úrovni.Zaměstnanecké výhody : Práci na HPP.Motivační ohodnocení, fixní mzda + neomezené bonusy.

Moderní pracovní prostředí.Dobrou občanskou dostupnost- metro C Pankrác.Zaškolení - školení probíhá přímo na call centru, neodevzdáváme tě do rukou školitelů - teoretiků.

Náš lektor je součástí našeho týmu a je ti k dispozici nejen během školení.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost