Lékař v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny
MMN, a.s.
Semily, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Požadavky : -ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru vnitřní lékařství-specializovaná způsobilost v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny či zařazení v oboru vítáno-popřípadě ukončený základní kmen nebo být v předatestační přípravě, odborná způsobilost podmínkou-uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 95 / 2004 Sb.

platném znění Zákona 67 / 2017 Sb.-ověřené kopie nebo originály dokladů o dosaženém vzdělání nutností-platný výpis z rejstříku trestů-doklad o zdravotní způsobilosti-komunikační schopnosti, profesionální přístup, znalost práce na PC Nabízíme : -pracovní pozice na plný či částečný úvazek na oddělení následné rehabilitační péče- náborový příspěvek ve výši L1 150.

000,-Kč, L2 200.000,- Kč, L3 250.000,- Kč-možno individuálně sjednat pracovní i peněžní podmínky-zajištění ubytování či bytu za zvýhodněných podmínekBližší informace : alena.

kuzelova nemjil.cz, Ing. Alena Kuželová, MBA místopředseda představenstva, tel. : 481 661 401Životopisy zasílejte na alena.

kuzelova nemjil.cz nebo olga.sorfova nemjil.czTato pozice je podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.

s.Benefity a odměny dle Kolektivní smlouvy -5 týdnů dovolené-závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele-sick days -příspěvek dle výběru (na dovolenou, sport nebo vitaminy) -využívání zvýhodněných tarifů mobilních služeb sítě Vodafone-bezplatné poskytnutí služeb jinak hrazených pacienty, specifikace v KS-příspěvek na penzijní připojištění-podpora růstu odborné a jazykové úrovně-peněžní odměny za pracovní, životní jubilea a jubilejní odběry krvekontakt : e-mailem, osobně Ředitelství MMN, a.

s. nemocnice Semily po - pá 8 - 15 hod., telefonicky 8 - 15.00 hod

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost