MS Engineer (L2)
NTT Czech Republic s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

MVP : Milevská č.p. 2095 / 5, Krč, 140 00 Praha 4Kontakt : iva.kaderavkova global.nttPožadavky : Zkušenost s tecnickým supportem (sítě / servery), orientace na zákazníka, aktivní znalost Angličtiny a Němčiny.

Ochota pracovat na směny 24 / 7. Level 2 support with the main focus on Networking technologies, resolving incidents Monitoring of the ticketing system and ticket handling to achieve and exceed SLA / OLA Advance trouble shooting supporting Networking Technologies Knowledge transfer to L1 engineers.

Assisting Level 1 Engineering teams with escalation support.Zam. výhody : Vzdělávání v rozsahu dle dohody s přímým nadřízeným5 týdnů dovolené3 tzv.

Sick Days ročněNáhrada mzdy za dobu dočasné pracovní neschopnosti nad zákonem stanovenou výši náhrady mzdy do výše fixní základní mzdy po dobu dočasné pracovní neschopnosti až 21 dnů ročněNotebook a mobilní telefon včetně datového tarifu dle firemních standardůPříspěvek na penzijní připojištění ve výši 1.

000 Kč měsíčně (po zkušební době)Nadstandardní zdravotní péče (po zkušební době)Poukázky na stravování (Ticket Pro) v hodnotě 100 Kč s 55% dotací firmouObčerstvení (káva, čaj, voda) na pracovišti zdarma

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost