Provozní technici - manipulační dělníci ve skladu
HB PRINT, s.r.o.
Cheb, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Spojovací 2426 / 2, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s 3-měsíční zkušební dobou) - poté možné prodloužení.

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Mzdové ohodnocení : od 22.000,- Kč (dle kvalifikace) - po zapracování navýšení. Pracovní doba : Po-Pá 6 : 00-14 : 30 h.

Náplň práce : zajišťování provozuschopnosti strojního a technického vybavení společnosti, zajišťování provozuschopnosti nemovitosti HB Printu, zajišťování třídění odpadu z výroby a odvozu odpadu, práce pomocných dělníků ve skladu (balení palet na automatické baličce apod.

příležitostně řízení vozidel HB Printu v rámci přepravy zboží. Požadujeme : minimálně vyučení s výučním listem / maturitou, řidičský průkaz sk.

B (aktivní řidiči), zodpovědnost, samostatnost, vztah ke strojům, chuť občas dodávat vyrobené zboží zákazníkům. Nabízíme : zázemí stabilního zaměstnavatele v regionu, jsme rodinná společnosti, zakládáme si na přátelském kolektivu, vzájemném respektu a vyvážení pracovního a osobního života, vycházíme si vstříc, výhodou je variabilita pracovní náplně (nejde o každodenní rutinu), budete u nás mít možnost podílet se na vytváření kreativních tiskovin - je to krásná práce, pod rukama nám mnohdy vznikají knihy, časopisy a podobně, podpoříme a oceníme, pokud budete mít zájem obsáhnout plnou šíři práce včetně záznamů v informačním systému - postupně Vás povedeme a zaučíme, dobrou práci a ochotu umíme ocenit, příspěvek na stravování, příspěvek na sport, kulturu, zdraví a rekreaci, penzijní připojištění, roční odměny.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat 8 : 30-14 : 30 h) anebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost