obsluha strojů a zařízení na výrobu z plastu/výrobní dělník
FAVORIT Agency s.r.o.
Louny, Žatec
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce : Raisova 1187 Žatec- výroba izolačně tepelných komponentů automotive průmysl - manuální zručnost, zvládánpočetních operací (sčítání, odečítání, násobení, dělení), pečlivost a fyzická zdatnost, spolehlivost- nutné školení Uživatelem včetně testůa.

Výroba- obsluha a manipulace se svěřeným zařízením - údržba a čištění strojního zařízení dle TPM - spolupráce s technickým úsekem na odstraňování poruch na zařízení - udržování čistoty na pracovišti - odpovědnost za nastavení materiálových receptu a spotřebu materiálu - sledování a nastavení parametrů výroby dle APA - dodržování předpisů BOZP a požární ochrany na pracovišti, EMS a předcházení rizik - zapojení do zlepšovatelského hnutí - optimalizace procesů, materiálu - dodržování interních směrnic a postupůb.

Operativní úkolyProvádění operativních úkolů stanovených nadřízeným. Dodržování výrobních postupů, sledování toku materiálu a jeho spotřeby.

Prevence rizik BP, kvality výrobku, příplatky dle zákoníku práce stravenky, příplatky dle ZP + pohyblivá složka mzdy-prémie 0-5.

800 Kč / měs kontakt : favoritagency seznam.cz,koordinátor na č. 774806749, Traczuk Stanislav

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost