Potrubář - rýsovací deska
VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.
Ostrava
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Pohraniční 3017 / 11, Ostrava - Vítkovice1. kontakt e-mailem.Požadavky : - SŠ vzdělání / vyučení v technickém oboru- schopnost vyrýsovat ohyb na desku- čtení z výkresové dokumentace- schopnost pracovat na ohýbacích strojích- schopnost pracovat s plamenem (náhřev materiálu)- manuální zručnost- praxi na obdobné pozici velkou výhodou- svářečský průkaz 311( autogén) - vazačský průkaz- jeřábnický průkaz tř.

A", řidič VZV - výhodou - ochota pracovat ve dvousměnném provozu- samostatnost- flexibilita- práce v kolektivuNáplň práce : - výroba potrubí a servis- vyrýsování ohybu na desce- potrubí odměřit, ohnout, uřezat napožadovanou délku podle výkresové dokumentace- potrubí postupně sestavit, se svářečem sestehovat- drobné zámečnické a ruční práce- čtení ve výkresové dokumentaci, včetně orientace v materiálových kusovnících- kompletace a příprava dílců k expediciBenefity : příspěvek na stravováníNástup možný ihned nebo po dohodě.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost