Chovatel/ka koní
Národní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace
Kladruby nad Labem, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Nástup dle dohody.Práce vykonávané zaměstnancem : - zajišťování péče o starokladrubské koně- krmení koní, odklízení a vyvážení chlévské mrvy, podestýlání, čištění a mytí koní- poskytování péče při onemocněních a po úrazech a pomoc při veterinárních zákrocích- ošetřování starokladrubských koní- pohybování koní- uklízení svěřeného pracoviště a účast na akcích pořádaných zaměstnavatelemPožadujeme : - Vzdělání - nižší střední odborné nebo střední odborné s výučním listem- flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav, manuální zručnostUvítáme : - praxi v oboruNabízíme : - pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, zkušební doba 3 měsíce (možnost prodloužení až na dobu neurčitou)- pracovní doba nerovnoměrně rozvržená - 40 hodin týdně- odměňování podle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., v platném znění, ve spojení s nařízením vlády č. 222 / 2010 Sb., v platném znění - 6. platová třída, příplatek za práci v sobotu a v neděli, příplatek za rozdělenou směnu, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku Zaměstnanecké výhody : - jazykové vzdělávání- Unišek FKSP v hodnotě 3000 Kč ročně- příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření nebo soukromé životní pojštění ve výši 650 Kč - 850 Kč měsíčně- zvyšování kvalifikace na náklady organizacePrvní kontakt emailem nebo telefonicky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost