Pracovník/pracovnice expedice
BAPA s.r.o.
Hněvotín, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt POUZE emailem.Požadavky : -samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup-časovou flexibilitu-zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmysluNáplň práce : -expedice zboží (fyzické i dokladové) ze střediska Hněvotín-zodpovědnost za správnost fyzických počtů hlášených do výroby-zodpovědnost za správnost a kontrolu vychystaného zboží dle objednávek vč.

etiketace-dodržování teplotního řetězce ve svěřených prostorách-dodržování systému FIFO-zpracování požadovaných inventurNabízíme : -zázemí úspěšné potravinářské firmy-perspektivní a stabilní zaměstnání-práce na plný úvazek, nerovnoměrná pracovní doba, ranní / noční 11,5 h.

6,00-18,00 nebo 18,00-6,00)-možnost seberealizace-nástupní mzda : 24 500 Kč vč bonusů a příplatků-firemní benefity : věrnostní program, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, příspěvek na dopravu, závodní stravování, cafeterie, pitný režim zdarma-náborový příspěvek 20 tis.

Kč-místo výkonu práce : HněvotínNástup : ihned

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost