Technický poradce pro automatizaci/elektrické pohony – student/ka technického oboru
Siemens
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Naše řešení pro průmyslovou automatizaci pomáhají zákazníkům dosáhnout vysoké efektivity linek a strojů, s optimálním využitím jejich technologie.

Naše portfolio se zaměřuje řízení průmyslových celků a zařízení. Jsme lídrem v oblasti moderních technologií pro automatizaci průmyslu jako je virtuální zprovoznění a industrial edge.

Hledáme kolegu, studenta / ku, který bude spolu s námi pomáhat našim klíčovým zákazníkům nastavovat jejich standardy automatizace a provede je cestou k digitalizaci výroby.

Přidejte se do našeho týmu! Budete se věnovat především Technické poradenství v oblasti pohonů / automatizace Aplikační podpora na zákaznických projektech Sestavování nejefektivnějších řešení z našeho portfolia elektrických pohonů Vytváření kalkulací a dimenzování celého pohonu včetně technické dokumentace Těšit se můžete zejména na Práci na plně integrovaných řešeních v oblasti automatizace a pohonů Kvalitní zázemí a vedení od zkušeného mentora Mladý a aktivní tým Dlouhodobou spolupráci formou DPČ Flexibilní pracovní dobu Měl / a byste mít Studium bakalářského nebo magisterského programu v oboru Elektrotechnika, Mechatronika, Automatizace nebo příbuzného oboru Povědomí o principech fungování motorů a frekvenčních měničů Základní znalosti automatizace a PLC Anglický jazyk pro denní komunikaci Řidičský průkaz skupiny B Organization : Digital Industries Company : Siemens, s.

r.o. Experience Level : Early Professional Job Type : Part-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost