Technik/čka montáží
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Osobní kontakt;Obor vzdělání : stavebního nebo strojírenského zaměření.Požadavky : Aktivní znalost práce na PC (MS Windows, MS Office), aktivní řidič skupiny B,základní znalost podmínek pro montáže otvorových výplní,praxe a zkušenosti se zaměřováním, výrobou a montáží Al nebo PVC oken, dveří a lehkých obvodových plášťů výhodou,znalost čtení technické dokumentace samozřejmostí,znalost stavebních postupů a norem výhodou, zkušenost s řízením kolektivu, dobré organizační schopnosti,schopnost převzít odpovědnost a komunikovat s investorem, svědomitý, samostatný, spolehlivý, zodpovědný a rozhodný organizátor s vysokým pracovním nasazením,praxe na obdobné pozici výhodou.

Pracovní náplň : Zaměřování, plánování, řízení, kontrola a organizace montáží PVC otvorových výplní,technická příprava a kalkulace montáže, komunikace s montážními skupinami,zajištění odpovídajících podmínek a vybavení potřebného pro samotnou realizaci na místě stavby,dodržování stanovených postupů a termínů,komunikace s investorem a jím pověřených osob,účast na kontrolních dnech - dohled nad prováděním díla,kontrola nákladů jednotlivých zakázek.

Pracovní doba : dohodou.Výhody : možnost seberealizace při odpovědné práci. pracovní poměr plný úvazek, dotované závodní stravování, příspěvky na penzijní pojištění, 25 dnů dovolené, podíly na hospodářském výsledku.

Kontakt : osobně na pracovišti DOLS a.s., Šumperk, Nemocniční 13; PO-PÁ 9-14 : 00 hod. nebo telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost