Koordinátor distribuce s vlastním autem pro okres Blansko
První novinová společnost a.s.
Blansko, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Nedělá Vám problém rychle reagovat na změny a organizace (nejen Vaší) práce je pro Vás zábavou? Rád / a cestujete po celém okrese?

ANO? Pak hledáme právě Vás nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího koordinátora, pro kterého bude (u)řízení distribuce novin pro celý okres výzvou i zábavou.

Jaká práce na Vás čeká? svěříme Vám lokalitu a tým doručovatelů, s kterými budete denně komunikovat a řešit vzniklé provozní komplikace práce z domu (vybavíme vás telefonem, notebookem a tiskárnou), častý pohyb i v terénu, abyste mohli kontrolovat práci doručovatelů a řešit vzniklé reklamace zajišťování, aby byla Vaše svěřená lokalita plně obsazena doručovateli, v případě náhlého výpadku zabezpečíte zastoupení roznos tiskovin probíhá v ranních hodinách, práce Vám tedy začíná kolem páté hodiny ranní, po obědě však máte hotovo Požadujeme : Proč se k nám hodíte právě Vy?

máte organizační talent a jste spolehlivý / á, časově flexibilní a samostatný / á nevadí Vám ranní vstávání a práce na počítači pro Vás není problém (Word, Excel, interní program) chcete různorodou práci, která z velké části obnáší i práci v terénu vlastníte řidičský průkaz sk.

B a AUTOMOBIL cestovní náhrady proplácíme je pro Vás výzvou organizace a budování týmu doručovatelů tak, aby vše perfektně fungovaloNabízíme : A co za to nabízíme?

dlouhodobé a stabilní zaměstnání na DPČ možnost pracovat pro firmu s 60letou tradicí investujeme do Vašeho rozvoje a pomůžeme Vám objevit Vaše silné stránky mobilní telefon a notebook dostanete i pro soukromé účely táhneme tu za jeden provaz, vzájemně si poskytujeme podporu, kvalitní zaučení je tedy základ nastoupit můžete IHNED Zaujala Vás naše nabídka?

POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS a staňte se součástí našeho týmu!!! Těšíme se na Vás Náborové oddělení První novinová společnost a.

s. Vzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost