IT Specialista/tka s AJ
Lidl Česka republika v.o.s.
Plzeň - Borská pole, CZ
před 5 dny

Lidl E-Commerce Logistics s.r.o. je nově vzniklé distribuční centrum společnosti Lidl, které bylo otevřeno na podzim roku 2016 v Plzni Borská pole, v jedné z logisticky nejzajímavějších oblastí v České republice.

Hledáme proto nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí být u vzniku něčeho nového, nebojí se přiložit ruce k dílu a chtějí s námi navázat dlouhodobou spolupráci.

Vaše úkoly a pracovní náplň

  • obvyklou ajťáckou práci v takové větší korporaci
  • čeká na tebe řešení (někdy i velmi různorodých) problémů našich kolegů a kolegyň
  • budeš se starat a pečovat o uživatelské účty v Active Directory
  • svěříme ti podporu systému SAP
  • dohlídneš na základní funkčnost aplikací, systémů a dalšího HW
  • instalace a správa PC / SMART zařízení, telefonů a dalšího HW pro tebe bude hračka
  • zavádění nových aplikací a systémů se bez tebe neobejde
  • Váš profil

  • životopise v kolonce praxe máš vyplněnou podobnou pracovní zkušenost (alespoň 2 roky)
  • znáš odpověď na 9 z 10 otázek týkajících se MS Windows, AD, PC, serverů, tiskáren, WiFi a sítí
  • umíš spíkovat na komunikativní úrovni (denní komunikace s kolegy ze zahraničí)
  • nedělá ti problém mluvit před lidmi i s nimi
  • pojmy jako spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatně plnit úkoly jsou pro tebe samozřejmostí
  • Nabízíme

  • pracovat u nás budeš opravdu naplno s kolegy v týmu se budeš střídat v rámci směnného provozu (Po Pá) + občas na tebe vyjde telefonní pohotovost o víkendu
  • jsme féroví a proto s tebou rovnou podepíšeme smlouvu na dobu neurčitou
  • nepoužíváme metodu Skoč a plav , místo toho tě všechno pořádně naučíme
  • stojíme si za tím, že kdo se přestává zlepšovat, přestává být dobrý proto budeš mít možnost se odborně školit
  • budeš mít možnost i profesně vyrůst, když nám ukážeš, že na to máš
  • finančně ti každý měsíc uděláme radost a k tomu přidáme pár firemních benefitů navrch
  • dostaneš od nás samozřejmě i vlastní stůl, židli a počítač a to v našem novém distribučním centru v Plzni Borských Polích
  • Požádat