Obchodně-technický zástupce pro průmyslovou automatizaci
Dobrá práce.cz
Brno (okres Brno, CZ
před 7 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Pro našeho klienta, českou společnost zabývající se dodávkami komponentů pro průmyslovou a domovní automatizaci, hledáme kandidáty na pozici Obchodně technický zástupce.

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • odměňování dle obchodních výsledků firmy, věrnostní odměny
  • kurz anglického jazyka ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • Pracovní náplň

    Obchodní zástupce má na starosti český a slovenský trh. Je zodpovědný za samostatné vedení obchodních případů, péči o stávající klienty i vyhlednání klientů nových.

    Jeho zodpovědností je tvorba nabídek, výjezdy za klienty, ale také účast na veletrzích, kde společnost pravidelně vystavuje.

    Hledáme osoby samostatné, komunikativní a pozitivní, schopné si samostatně organizovat práci a samozřejmě technicky zdatné, schopné prezentovat technický produkt.

    Podmínkou pro přijetí je ŘP B a také komunikativní znalost NJ nebo AJ. Plat : 30.000 - 60.000

    Město : Brno