CHEMIK PRO OBLAST ÚDRŽBY
AC Jobs, s.r.o.
CZ
před 1 dnem
source : Hitprace

Jste člověk, který miluje chemii a má základní praxi v oblasti chemické údržby? Láká Vás práce pro mezinárodní společnost, která má silné jméno na trhu?

Neváhejte už ani chvilku! Pošlete mi svůj životopis ještě dnes a zúčastněte se výběrového řízení na pozici CHEMIK PRO OBLAST ÚDRŽBY.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Údržba lakovny, výměna oplachů
  • Kontrola stavu lázně PH teploty
  • Kontrola kotelen, hořáků pecí, kalibrace sond, odebírání vzorků
  • Likvidace odpadních vod přes čističku
  • Výroba demineralizované vody
  • Vedení dokumentace
  • Doplňování množství chemikálií pro provoz a sklad
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ ideálně chemického směru
  • Praxi v oboru
  • Zájem o oblast chemické údržby
  • Samostatnost, vlastní iniciativu
  • CO NABÍZÍME?

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní firmě
  • Férovou mzdu s možností získání výkonnostních bonusů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Místo výkonu práce : Hranice na Moravě
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.