Servisní technik strojů, nadstandardní platové podmínky
Axial Personnel Agency s.r.o.
Mělník
před 2 dny
source : Hitprace

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem strojů pro zpracování plechu (ohraňovací lisy, tabulové nůžky, ohýbací centra aj.

hledáme kandidáta na pozici SERVISNÍ TECHNIK.

Náplň práce :

  • Instalace stroje, nastavení, zprovoznění
  • Servisní zásahy pravidelné i mimořádné
  • Školení obsluhy strojů
  • Technické poradenství hotline
  • Regionem jsou kraje Západočeský, Severočeský, Jihočeský a Středočeský
  • Nabídka : - Práci ve stabilní společnosti rodinného typu (25 let na trhu)

  • Dlouhodobou spolupráci a fér přístup
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody
  • Odborný profesní růst
  • Mob. telefon
  • Home office
  • Požadavky : - Preferujeme uchazeče s minimálně středoškolským vzděláním v oboru strojním, stavebním nebo elektro

  • Prokazatelné zkušenosti v servisní činnosti podmínkou (min.5 let).
  • Dobré znalosti oborů hydraulika, pneumatika, elektro
  • Požadujeme dobrou znalost angličtiny slovem i písmem (schopnost rozumět manuálům ke strojům v AJ, případně schopnost účastnit se školení v AJ)
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Samozřejmostí je zodpovědnost, proklientský přístup, ochota cestovat, vysoké pracovní nasazení a čistý trestní rejstřík.
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.