Sociální pracovník/pracovnice
Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna žlutice, Jiráskova 344
Žlutice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Prvotní kontakt telefonicky ( v době od 7- 15 hod.) nebo e-mailem : Kubát Jan Mgr., tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářPrac.

doba 7-15 hod. nebo 8-16 hod.První rok zaměstnání doba určitá - pak prac. poměr na dobu neurčitou.Náplň práce : vedení evidenčního stavu dětí v zařízení, spolupracuje s kurátory, soudy a dalšími organizacemi, vede kartotéku dětí, stanovuje rodičům příspěvek za pobyt, vymáhá dluhy, zajišťuje zasílání rodinných přídavků, sirotčích důchodů, vede evidenci příspěvků na úhradu péče apod.

Výhodou - praxe na obdobné pracovní pozici a orientace v problematice sociálních služeb.Očekáváme vysoké pracovní nasazení, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, psychická odolnost, samostatnost.

Aktivní znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny BProfesní rozvoj, nadstandartní finanční ohodnocení, služební telefon, stravování na pracovišti, benefity FKSP, supervizní setkání, 25 dnů dovolené

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost