BANKOVNÍ PORADCE JUNIOR - Praha, Hostivař
Raiffeisenbank
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Popis pozice

Chápeme, že peníze našich klientů nejsou zadarmo. Proto se o ně a jejich finance staráme s respektem. Rádi byste svůj čas strávili v práci, která má smysl?

Pro naši pobočku v obchodním centru Hostivař hledáme bankovního poradce.### Čemu budete věnovat svůj čas v nové práci?* Správě portfolia prémiových klientů, pro které budete výhradními poradci.

  • Budování vztahů a partnerství s klienty při osobních schůzkách na pobočce.* Poskytování poradenství, nabídky a prodeje bankovních produktů s ohledem na potřeby klienta.
  • Čeká na vás dobře sestavená nabídka produktů zejména v oblasti investic, pojištění a úvěrů.* Rozšíříme vaše znalosti, získáte další certifikace.
  • Na co se u nás můžete těšit?* Váš nový tým, ve kterém panují dobré mezilidské vztahy a důvěra.* Perfektní zaškolení. Jakmile vás seznámíme s užitečnou teorií, zkusíte znalosti využít v praxi.

    prvních dvou měsících vás naučíme ovládat naše systémy a aplikace, osvojíte si jednání s klienty a do detailu obsáhnete produktovou nabídku.

    Po celou dobu vám bude k dispozici kouč, zkušenější kolega, ochotný šéf nebo trenér.* Příležitost pro váš růst díky důmyslnému kariérnímu systému.

  • Naše klienty, se kterými se budete potkávat a nabízet jim produkty, které jim ulehčí život.* Bohatá nabídka vašich benefitů.
  • 25 dnů dovolené, až 4 dni zdravotního volna bez udání důvodu, příspěvek až 27 000 do benefitní peněženky, ze které si můžete pořídit Multisportku, dovolenou, wellness nebo knižku.

    Je to na vás. Co říkáte na skvělý úrok na hypotéku nebo zvýhodněný leasing na auto? Zvýhodněné bankovní produkty jsou samozřejmostí.

    Co potěší nás?* Vaše maturitní vysvědčení se bude hodit pro certifikace v ČNB.* Zkušenost s prodejem ideálně bankovních či finančních produktů.

  • Zkušenost s prodejem, nemusí to být nutně finanční produkty. Dobrý prodejce přeci prodá cokoliv.* Umíte se zaměřit na potřeby klienta.
  • Vaše proaktivita a spolehlivost povedou ke splnění nastavení cílů a vysoké měsíční odměně.Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV, můžete jej poslat i na email kamila.
  • nemcova rb.cz.Přidejte se k týmu, který vás bude inspirovat na cestě k úspěchu a smysluplné práci. Ukažte nám svůj zápal, protože u nás je to o vás! Těšíme se na vás!Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.