Technická podpora
AC Jobs
Brno
před 41 dny

Chceš získat praxi a máš SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektro? Nebojíš se mluvit anglicky? Baví tě komunikovat s lidmi a nechybí ti prozákaznický přístup?

Úspěšná výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu pracovníka na pozici : Technická podpora - ABSOLVENT (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění technické podpory zákazníkům
  • Každodenní komunikace v anglickém jazyce
  • Podpora při servisu
  • Občasné výjezdy k zákazníkům
  • Spolupráce s odělením výroby a vývoje
  • Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat
  • Zájem o techniku
  • Praxe v oboru elektro výhodou
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Práci na jednu směnu
  • Možnost stravování pár metrů od pracoviště
  • Podporu jazykového vzdělávání
  • Možnost profesního růstu
  • Požádat