Referent/ka řízení zakázek
REUS s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zasílejte strukturované životopisy v ČJ i NJ na e-mailovou adresu helena.frousova reus.cz, eventuelně poštou na adresu : Reus s.

r.o., Ke Karlovu 7, 301 00 Plzeň. Náplň práce : o přímá komunikace se zákazníkyo příprava podkladů pro výrobuo kontrola stavu výroby, reportingo fakturace dokončené výroby zakázkyPožadujeme : o min.

SŠ vzdělání o velmi dobrou znalost německého jazyka, AJ výhodou o orientace v tiskových technologiích, znalost technologických postupů zpracování lepenky a kartonáže obalů výhodou o zkušenosti z oblasti prodeje v polygrafickém průmyslu výhodou o znalost práce na PC - Windows, Excel, Wordo flexibilitu, dobré komunikativní schopnostio řidičský průkaz sk.

B (není podmínkou)Nabízíme : o zajímavou a perspektivní práci v moderním závodě o zázemí stabilního pracovního kolektivuo zaměstnanecké výhodyo závodní stravovánío výše mzdy dle dosažené praxe a znalostíMožnost práce na zkrácený úvazek nebo dle domluvy částečně práce z domova na homme office.

Nástup ihned nebo dle domluvy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost