VŚEOBECNÁ SESTRA
Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s.
Lysá nad Labem, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pět let praxe ve zdravotnictví (dva roky u lůžka), trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), odolnost a samostatnost při krizových situacích, Osvědčení k výkonu zdravotnického povolní bez odborného dohledu, zdravotní způsobilost, komunikační dovednosti v rámci poskytované domácí zdravotní péče.

Pracovní prostřední : Převážnou část dne je pracovník u klientů v domácím prostředí. Zázemí pracovníků je na středisku. Pracovní doba od 07 : 00 - 15 : 30 hod.

Garantujeme : Řádné zaškolení a zaučení : společnost má vypracovaný plán zaškolení pro nového zaměstnance, poskytuje stravenky, pracovní oděv, 200 hodin dovolené, profesní rozvoj.

Příjemný kolektiv spolupracovníků, kteří novým kolegům rádi pomohou / poradí, mobilní telefon.Zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost