Učitel/ka hudební výchovy
Základní škola, Česká Lípa, Šluknovská 2904, příspěvková organizace
Česká Lípa, Czech Republic
před 4 hodinami
source : Hitprace

Požadavky : - způsobilost dle zákona o pedagog. pracovnících č. 563 / 2004 Sb.- studium v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd - samostatnost, spolehlivost, flexibilita- základní počítačová způsobilost- příjemné empatické vystupování, vstřícný a pozitivní přístup k dětem, rodičům i kolegům- svědomitost v plnění zadaných úkolů- morální kredit na vysoké úrovni- rozvinutou a harmonickou osobnost s týmovým duchem- ochotu se vzdělávat a dále se rozvíjetNáplň práce : - výuka žáků 2.

stupně ZŠ v předmětech : hudební výchova- s možností podílet se na hudebním rozvoji školyNabízíme : - 0, 36 úvazek s nástupem od 1.

12. 2021- příjemné pracovní prostředí a zázemí krásné moderní školy - specializovanou učebnu hudební výchovy s potřebným vybavením a zázemím- výhodnou polohu školy nacházející v okrajové části města na sídlišti Lada- možnost seberealizace- pravidelný příspěvek FKSPDo pracovního poměru mohou být přijati pouze uchazeči s úplnou kvalifikací (dle Zákona o pedagogických pracovnících v platném znění), přednost mají uchazeči s příslušnou aprobací.

Své aktuální strukturované profesní životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte do 10. 11. 2021 výhradně na e-mailovou adresu castuli.

radek zslada.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost