Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Nestlé Česko s.r.o.
Olomouc
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Tovární č.p. 233 / 11, Olomouc.Výběrové řízení se koná každou středu od 13.00 hod. na adrese pracoviště. Na vrátnici se hlásit na pana Maňura.

Prosíme o dodržování přesného času!Směny - 6 : 00 - 14 : 00 hod., 14 : 00 - 22 : 00 hod., 22 : 00 - 6 : 00 hod.Náplň práce : - Obsluha strojových zařízení- Kontrola kvality výrobků- Používaní předepsaných osobních ochranných pomůcekOčekáváme : - Týmového hráče- Manuální zručnost a fyzickou zdatnost- Výhodou je znalost zásad správné výrobní praxe, obsluha nákladních výtahů nebo obsluha VTZ- A co se osobnosti a přístupu týče, hledáme zaměstnance, kteří jsou schopni, ale hlavně ochotni : pracovat spolehlivě a pečlivě, učit a rozvíjet se a neustále se zlepšovat v tom, co dělají, přizpůsobovat se změnám, komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích, zvládat stres.

A hlavně, hledáme zaměstnance, kteří mají chuť pracovat, nehledají výmluvy, ale řešení problémů, a váží si své práce.Vzdělání : Základní.

Zam. výhody : Multisport karta, Body Benefit Plus, Dotované stravování, Nápoje na pracovišti, Sportovní a wellness aktivity a jiné zaměstnanecké výhody.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost