Provozní zámečník
Vodňanská drůbež, a.s.
Brno-venkov, Modřice
před 6 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky (Po-Čt 8 : 00 - 10 : 00 hod.)Požadujeme : vyučení v oboru nebo SŠ strojního zaměření, praxe minimálně 2 roky, výhodou základní znalost práce na PC, svářečský průkaz a průkaz řidiče VZV, případná kvalifikace v oboru elektro .

Náplň práce : preventivní a periodická údržba strojního zařízení pro zpracování drůbežího masa, odstraňování závad na strojním zařízení, provádění seřízení strojů.

Pracovní doba je dle konkrétního úseku buď po-pá v 8-mi hodinových směnách nebo po-pá v 12-ti hodinových směnách ( denní a noční)Očekáváme : zodpovědnost, pracovitost, zručnost, samostatnost, částečnou časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem.

případě cizinců dobrá nebo částečná znalost českého jazyka. Zaměstnanecké výhody : Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Místo výkonu práce : provozovna Modřice, Chrlická 522, 664 42 modřiceSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost