Klientský pracovník (m/ž)
Kooperativa
Praha, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Do našeho týmu pro kanceláře v Praze hledáme nové kolegy a kolegyně na místo Klientský pracovník.Jsme tým lidí, kteří jednají férově, naše práce má smysl a proto nás baví.

Hlavní náplní práce bude komplexní péče o příchozí klienty jsme tu pro ně, když kupují auto, pořizují si nové bydlení, ale když řeší i ty méně příjemné záležitosti, které život přináší.

Na pozice Klientského pracovníka budete obsluhovat nové i stávající klienty, komunikovat osobně i telefonicky, poskytovat profesionální klientský servis a poradenské služby, auditovat pojistné smlouvy u přidělených klientů a plánovat jim finanční zajištění, zpracovávat obchodní případy, pomáhat při řešení pojistných událostí, vyřizovat požadavky klientů.

Zajistíme proškolení v oblasti produktů, systému práce a nezbytných znalostí pro práci s našimi interními systémy.V průběhu adaptace Vás podpoříme bonusovou částkou a dalšími odměnami.

Co za to očekáváme* Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou* Proklientsky zaměřenou osobnost s proaktivním přístupem k práci* Příjemné a profesionální vystupování* Ochotu a nadšení učit se novým věcem* Odpovědnost, samostatnost a spolehlivost * Týmového hráče* Tah na branku, obchodní myšlení* Velmi dobrou znalost počítačových dovedností (MS Office)* Praxe v obchodní činnosti, zákaznickém servisu je výhodou### Co Vám nabízíme* Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou* Prostředí a zázemí silné a stabilní společnosti* Prima partu lidí okolo vás* Smysluplnou práci s možností dalšího profesního rozvoje* Širokou škálu benefitůNeváhejte se ozvat. Těšíme se na Vás!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost