Strojní zamečníci - jednosměnný provoz
CONTEG Cooling s.r.o.
Praha-východ, Hovorčovice
před 3 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Nádražní 401, 250 64 HovorčovicePrvotní kontakt : - e-mail : radka.urbanova conteg.cz- tel. : 566 300 359, 702 200 550 od 07 : 00 do 15 : 00Upřesňující údaje : Strojní zámečník - jednosměnný provozStrojní zámečník je důležitou součástí našeho týmu.

Provádí zámečnické operace a vyrábí dílčí polotovary. S výstupy, které vyprodukuje, dále pracují další kolegové v rámci strojní výroby.

Jednotliví pracovníci tedy přispívají k výrobě finálního výrobku a potažmo i spokojenosti zákazníka. Každý den tedy potřebujeme někoho, kdo se s námi na tom bude podílet!A kdo jsme?

Jsme výrobní společnost CONTEG Cooling, s.r.o. a zabýváme se výrobou chladících zařízení, především pro potravinářství. Oblast chlazení je pro nás velkou doménou, a proto bychom rádi náš tým posílili o schopné kolegy.

Jste spolehliví a přesní? Pak se staňte součástí našeho týmu!Co přesně u nás budete dělat : " Realizovat zámečnické operace (svařování, nýtování, broušení, grotování, bodování)" Manipulovat s materiálem a vyrobenými polotovary" Evidovat počty vyrobených polotovarů" Spolupracovat s kolegy na dalších výrobních stanovištíchCo podpoří Váš úspěch : " Vyučení v oblasti strojírenství, zámečnictví" Předchozí úspěšná praxe na pozici zámečníka pro Vás bude znamenat téměř okamžitý úspěch" Pokud jste šikovný absolventem v oboru" Základní znalost práce s počítačem" Manuální zručnost a chuť odvádět dobrou práci" Spolehlivost a smysl pro detailMůžete se těšit na : " Hlavní pracovní poměr přímo u zaměstnavatele " Práci na jednu směnu od pondělí do pátku" Jistotu pravidelného výdělku" Motivující finanční ohodnocení" Možnost okamžitého nástupu" Pečlivé zaškolení a přátelský kolektiv" Odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem" StravenkyMísto výkonu práce : HovorčoviceV případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaše životopisy a odpovíme na Všechny Vaše reakce!Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.

101 / 2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci společnosti CONTEG, spol. s r.o.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost