PRODAVAČ ITALSKÝCH SPECIALIT
COFIS CZ, s.r.o.
Praha, CZ
před 3 dny
source : HyperPráce.cz

Obory : Obchod, prodej, nákup, Služby zákazníkům

Typ pracovního vztahu : HPP

Nabízená výše platu : neuvedeno

Datum nástupu : kdykoli

Počítačové znalosti : neuvedeno

Popis pozice

Jsme přímým dovozcem specialit italské gastronomie. Pro naši novou prodejnu hledáme spolehlivého, komunikativního kolegu (kolegyni), kterého bude jeho práce bavit a setkání s ním bude oblíbenou částí dne našich zákazníků.

Požadujeme

  • základní znalost anglického jazyka
  • příjemné profesionální vystupování
  • kladný vztah k obchodu a gastronomii
  • osobnost co problémy řeší a ne vytváří
  • Nabízíme

  • velmi, velmi příjemné pracovní prostředí
  • práce v centru Prahy
  • práce s luxusními produkty se spokojenými zákazníky
  • osobní jednání ve fér společnosti
  • Požádat