Recepční (M/Ž) s angličtinou
Mark2 Corporation Czech a.s.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Hledáme usměvavou kolegyni / kolegu. Jsi komunikativní, nedělá ti problém práce s PC, chceš pracovat v pohodovém kolektivu?

Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k nám a získej stabilní práci, která tě bude bavit.

Náplň práce :

  • Zajištění plynulého chodu recepce
  • Spolupráce s ostrahou objektu
  • Poskytování informací, aktivní komunikace s návštěvníky
  • Práce na PC a další administrativní podpora
  • Požadavky :

  • Znalost MS Office podmínkou
  • Komunikativní angličtina
  • Reprezentativní vzhled a vystupování
  • Spolehlivost, vstřícnost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Trestní bezúhonnost
  • Nabízíme :

  • Mzdu až 150 Kč / h
  • Práci v 8 - 12 hod. směnách od PO PÁ
  • Kompletní uniformu
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné volání 02
  • Možnost zajištění ubytovny
  • Kontakt :

    Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.