ŘIDIČ-KA DODÁVKY DO 3,5 t
Grande Furioso s.r.o.
Pstruží, CZ
před 11 dny
source : Easy-prace.cz

C04 a : 10 / 10 / 2018 (VHODNÉ I PRO OZP) a : 14 / 6 / 2018 Hledáme pracovníky na pozici řidič / ka dodávky do 3,5 t po celé EU.

Náplň práce : - řízení dodávky do 3,5t po celé EU Požadujeme : - časovou flexibilitu, ochota být mimo ČR po delší dobu -

vysoká odolnost proti stresu, samostatnost, zodpovědnost - výborné řidičské schopnosti na profesionální úrovni, praxe v řízení dodávky po EU výhodou -

čistý trestní rejstřík, výpis karty řidiče - řidičský průkaz sk.

B. V případě zájmu zasílejte svůj životopis na uvedený email viz výše, do předmětu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.

Prosíme nevolat, zaslat životopis. Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost