Učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ
Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace
Valašské Meziříčí
před 6 dny
source : Hitprace

UČITEL / KA NA 1. STUPNI ZŠPOŽADUJEME : předpoklady dle zákoníku práce a zákona o pedagogických pracovnících na pozici učitel 1.

stupně ZŠ. Výhodou je znalost cizích jazyků (AJ, NJ, RJ), výtvarné, hudební či sportovní specializace, vzdělání v oblasti spec.

pedagogiky.NÁPLŇ PRÁCE : učitel / ka 1. stupně ZŠ.NABÍZÍME : možnost účasti na mezinárodní spolupráci a mobilitách do zahraničí, nadstandardní ohodnocení v případě kvalitně odváděné práce.

Ohodnocení dle stávajících platových tabulek, délky uznatelné praxe, po uplynutí zkušební doby ještě dle kvality a kvantity odváděné práce.

Smlouva na dobu určitou s možným prodloužením na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti. Podrobněji při osobním pohovoru na základě mailové či telefonické domluvy.

PRVNÍ KONTAKT : telefonicky na čísle 739 454 346 nebo e-mailem na skola zssafarikova.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost