KONTROLOR KVALITY – OKRES LIBEREC
AC Jobs
Liberec
před 5 dny

Máte zkušenosti v oblasti výstupní kontroly kvality? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Jste zodpovědná, samostatná osobnost, která se ráda učí novým věcem?

Chcete spojit Vaší kariéru se zajímavou strojírenskou společností a být důležitým článkem při dodávaní co nejkvalitnějších výrobků zákazníkům?

Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, působící v okrese Liberec, hledá do svých řad kandidáta na pozici KNTROLOR KVALITY.

Pracovní náplň

  • Kontrola dílů na výstupu
  • Měření tloušťky
  • Uvolňování dílů k přepravě
  • Práce s měřícími přístroji
  • Co požadujeme?

  • SOU technické zaměření výhodou
  • Praxi v oblasti kontroly kvality
  • Ochotu práce v nepřetržitém provozu
  • Spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Bonusy za odvedenou práci
  • Místo výkonu práce je v okrese Liberec
  • Požádat