Supplier Quality Assurance Engineer
EUROPA Union Service a.s.
Nýřany, Plzeň-sever, Czech Republic
před 1 dnem
source : Personálka.cz

Chcete pracovat pro nadnárodní technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilového průmyslu?

Pro závod Faurecia v Nýřanech u Plzně hledáme posily na specializované technické i další profese.

Pracovní náplň :

  • Vystavuje reklamace na neshodné dodavatelské díly na základě podnětů z OEM, výroby a vstupní kontroly.
  • Vede reklamační řízení s dodavateli.
  • Kontroluje a sleduje účinnost nápravných opatření od dodavatelů.
  • Provádí vzorkování dodavatelských dílů.
  • Připravuje kontrolní plány pro nakupované díly.
  • Uskutečňuje audity u dodavatelů.
  • Realizuje hodnocení dodavatelů a je přímou součástí jejich rozvoje.
  • Požadujeme :

  • SŠ / VŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • znalost základních nástrojů kvality - 8D report, PPAP
  • komunikativní AJ slovem i písmem, NJ výhodou
  • zkušenost s prováděním procesních auditů
  • znalost IATF 16949, VDA 2, VDA 6.3 a VDA 6.5
  • Nabízíme :

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • motivující finanční ohodnocení
  • zajištěné stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění a kartu Multisport
  • 25 dní dovolené
  • Faurecia události (firemní večírek, FamilyDay, sportovní turnaje apod.)
  • další zaměstnanecké výhody
  • Požadavky

  • Minimální vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Zvláštní prémie
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.