Osobní bankéř/ka - Horní Bříza
Česká spořitelna
Horní Bříza, CZ
před 18 hodinami
source : Welcome to the Jungle

Co budete mít na starosti? * pečovat o stávající klienty, kterým budete pomáhat starat se o jejich finance pomocí online schůzky, osobního setkání nebo telefonického spojení podle toho, co vám a klientovi vyhovuje nejvíce* naslouchat, ptát se a analyzovat představy a přání klienta tak, abyste pro něj byli schopni najít co nejlepší finanční řešení, dobře mu poradit a nastavit jeho osobní finanční plán.

K ruce budete mít zkušené kolegy na pobočce, mentora a podpůrné týmy* pracovat v moderních systémech a aplikacích žádné stohy papíru u nás nečekejte, ale těšte se na nejmodernější bankovnictví v tabletu Jak poznáte, že vám práce u nás půjde?

 • jste rád / a v kontaktu s lidmi jsme tu pro klienty, úsměv na tváři a profesionální přístup je u nás samozřejmostí* chcete se naučit, jak dělat obchod, anebo se v něm ještě více zdokonalit - rádi do svého týmu přivítáme nováčky i zkušenější kolegy* máte ukončené vzdělání s maturitou Čím si vás budeme hýčkat?
 • 1. roce průměrným měsíčním příjmem včetně bonusu ve výši 37 000 Kč* našlapanou 3měsíční adaptací, během které se budete učit od těch nejlepších první týdny strávíte intenzivním vzdělávacím programem a praktickým zkoušením v naší virtuální pobočce, abyste úspěšně získali certifikace, které Vám celé zaplatíme* mentoringem a profesním vzděláváním v oblasti financí a poradenství, které se vám bude hodit i v osobním životě Navíc máme jedny z nejlepších benefitů na trhu : * 42 dnů volna* 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách v plné výši* příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie včetně Multisport karty* až 28 800 Kč ročně jako příspěvek na penzijní pojištění* výhodné podmínky a slevy na naše produkty* 2 Dny jinak na charitu* další 4 dny volna pro samoživitele* 4 000 Kč na zaměstnanecké spolky Odpovědi na otázky, které často zaznívají u pohovorů : * voláme pouze stávajícím klientům* náš průzkum spokojenosti ukazuje, že 95 % klientů odchází z pobočky spokojených* vážíme si šikovných lidí a umíme jim nabídnout kariérní posun - po zapracování na pozici osobního bankéře získáte po 1.
 • roce vlastní portfolio. Ve 3. roce si můžete další dovednosti rozvíjet na specializované pozici, vydat se cestou manažera, nebo se z pobočky přesunout na centrálu* pracujeme s dosažitelnými cíli - pomáhá nám přesný plán a rozmyšlené aktivity na několik týdnů dopředu* certifikaci, která je takovým řidičákem všech bankéřů, díky naší pomoci zvládne každý, kdo bankéře dělat chce.

  K dispozici budete mít tréninkové centrum, pomoc manažerů a všech kolegů na pobočce.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost