PRACUJTE Z DOMU- AKTUÁLNÍ - WELLNESS KOUČ
Marie Duspivová
Praha-Horní Počernice
před 14 dny

Jedná se o obchodně poradenskou činnost v oblasti výživy a zdraví, kterou můžete realizovat z domova, prostřednictvím speciálního systému, který na internetu provozujeme.

Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Vhodné i jako dlouhodobý přivýdělek.

Požadujeme : Komunikativnost, základní znalost práce na PC přístup na internet. Schopnost samostatné činnosti Odpovědný a seriózní přístup k práci Věk 20+ Nabízíme : Odpovídající zaškolení a další osobní rozvoj Činnost v zajímavém a perspektivním oboru výživa a zdraví Práci v týmu pozitivních lidí Motivující plán odměn Činnost vykonávanou z domova flexibilní pracovní doba uplatnění na vedlejší činnost s možností přejít na hlavní Vzdělání : vyšší odborné, SŠ s maturitou, vyučení, vysokoškolské, bakalářské Typ pracovního poměru : Zkrácený úvazek, Brigády, Práce na ŽL, Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost