Seřizovač lisů - vstřikolisy (plasty)
emeco s.r.o.
Opava, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta, dodavatele plastových dílů, hledáme seřizovače vstřikolisů na výrobu plastových kompomentů, v třísměnném nebo nepřetržitém provoze.

Náplň práce : - seřizování vstřikovacích strojů - udržba a výměna forem ve střikolisech Požadujeme : - vyučení nebo maturita v technickém oboru - umět číst ve výkresové dokumentaci - praxe z pozice seřizování vstřikolisů na plasty - výhodouNabízíme : - platové ohodnocení na základě Vaší praxe - možnost kariérního a platového růstu - veškré bonusy vypláceny již od prvního měsíce, včetně výrobního bonusu - důkladné zaškolení - odbnorné vzdělávání - 25 dní dovolené - příspěvek na stravování (stravování v areálu společnosti) - příspěvek na penzijní připojištěníVzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.