POMOCNÝ DĚLNÍK - SILNIČÁŘ
Silnice LK a.s.
Nová Ves nad Nisou
před 6 dny
source : Hitprace

Náplň práce : " Údržba silniční sítě včetně jejich součástí a příslušenství" Pomocné manuální práce v rámci údržby silniční sítě" Práce s křovinořezem, motorovou pilou" Obsluha finišeru" Strojní a ruční pokládka živičných směsí " Drobné přípravné práce pro pokládku" Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy" Provádění pomocných prací při realizaci stavebních zakázek" Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a POPožadujeme : " Min.

ZŠ vzdělání" Praxe na obdobné pozici výhodou" Manuální zručnost" ŘP. sk. B podmínkou" Časová flexibilita" Samostatnost, spolehlivost" Ochota dále se profesně rozvíjetNabízíme : " Práce na 1 směnu v letním období" Práce na směny v zimním období" Zajímavé platové ohodnocení " Pracovní smlouva na 1 rok " 5 týdnů dovolené" Zdravotní placené volno" Paušální stravné 1 400,- Kč / měsíc" Možnost dalšího profesního vzdělávání" Náborový příspěvek 5 000,- Kč " Pololetní odměny" Odměny za životní pracovní výročí zaměstnanců" Služební telefon" Příspěvky na penzijní připojištění" Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli" Benefitní systém v podobě cafeterie" Sociální fond Kontakt : e-mailem a telefonicky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost