Operátor/ka svařovacích robotů
KOSTKA - kolobka, s. r. o.
Hanušovice, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Osobní kontakt po předchozí domluvě; Operátor robotického svařovacího pracoviště. Zakládání kusů a spouštění svařovacího robota, kontrola, opravy kusů.

Požadujeme- pracovitost, pečlivost, odpovědnost,- schopnost chtít a učit se nové věci a technologie,- komunikativního týmového hráče,- aktivního člověka s chutí pracovat,- základní technické předpoklady,- základy práce na PC,- svářečské průkazy výhodou, ale ne podmínkou.

Nabízíme : - zaškolení a odborné kurzy,- práci ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a finálním výrobkem,- práce na nejnovějších technologiích- nástup ihned,- platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané profese,- pracovní smlouvu na dobu neurčitou,- možný profesní růst,- práci pro člověka, který není přímo z oboru, ale chce se učit a naučit,- možnost získat 5 týdnů dovolené,- firemní stravování.

 • vhodné i pro absolventy jiných oborů s technickým myšlenímRanní směna od 06 : 00 do 14 : 30, odpolední směna od 14 : 00 do 22 : 00.
 • www.KOSTKAkolobezky.cz, www.laser-tube.cz. Kontakt : telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost