PROJEKTANT/KA ELEKTRO MAR- KONSTRUKTER/KA
FIEDLER AMS s.r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Fiedler jsou čeští vývojáři a výrobci chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě.

Pracujeme nejen pro peníze ale i pro dobrý pocit. Naše řešení pomáhá, aby nám tekla čistá voda, aby se dalo v řekách koupat, abychom věděli včas o blížící se velké vodě, aby se zpřesnila předpověď počasí.

Hledáme právě Vás, pokud máte nápady a chcete je realizovat, máte chuť pracovat a aktivně se zapojit do chodu firmy.Požadujeme : vzdělání elektrotechnického směru, zkušenost s návrhem rozvaděčů, řidičský průkaz sk.

 • B.Náplň práce : tvorba projektů řídících systémů a rozvaděčů pro vodárenské a průmyslové technologie; návrh komponent (silové prvky, senzory, řídící jednotky);
 • analýza požadavků zákazníků, podpora prodeje a výroby; příprava výrobní dokumentace, oživování řídících systémů.Nabízíme : dobré finanční ohodnocení, práci na zajímavých projektech, firemní benefity, tvůrčí vědecké prostředí.

  případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost