Analytik pro útvar call centra
Generali Česká pojišťovna
Brno, CZ
před 6 dny
source : Welcome to the Jungle

Máš rád čísla a analytické myšlení Ti nechybí? Pak hledáme právě Tebe! Do útvaru analytické a procesní podpory Call centra hledáme novou posilu.

Náplň práce : * Získáváš a analyzuješ data z provozu Call Centra* Data nemusí být vždy strukturovaná, ale Ty si s tím hravě poradíš.

 • Spolupracuješ na rozvojových programech a analýzách v oblasti big data (např. : Speech Analytics - kategorizace a textová analytika komunikací mezi klientem a pojišťovnou, chatbot, voicebot, analýzy klientské spokojenosti)* Tvoříš, aktualizuješ a automatizuješ reporty pomocí VBA* Identifikuješ prostor pro zefektivnění a dohlížíš nad realizací navržených zlepšení* Prezentuješ výstupy a doporučení z analýz pro management* Interpretuješ a dokážeš si obhájit své výsledky a stanoviska### Bez čeho se neobejdeš : * Umíš efektivně vyhledávat a organizovat data* Máš praktické zkušenosti s MS SQL
 • MS Office Ti nedělá problém, především Excel zvládáš na jedničku* Jsi zodpovědný, efektivní, iniciativní, pečlivý a spousta podobných superlativ !* Rád se učíš novým věcem a jsi skvělý týmový hráč* Minimálně SŠ vzdělání s maturitou VŠ a praxe na obdobné pozici se Ti bude hodit, není to však podmínkou### Na co se u nás můžete těšit : * Práce v 12 členném týmu skvělých analytiků a metodiků* Flexibilní začátek a konec pracovní doby a home office* Na začátku na to nebudeš sám, pomůže Ti náš profi kolega* Příspěvek na stravování ve výši 66 Kč / den ve formě stravenkového paušálu* 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní volna na zdravotní nebo osobní účely navíc* Příspěvek do Cafeterie ve výši 12 000 Kč ročně* Slevy a příspěvky na finanční produkty* Firemní akce (sportovní hry, běžecký klub, rodinný den, )* Firemní posilovna, prostor pro uložení jízdního kola* Pracovní mobil i notebook k dispozici### Doplňující informace : * Nástup : dohodou* Místo výkonu práce : Brno Královo PoleTěšíme se na Tvůj strukturovaný životopis!
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost