KODÉR HTML & CSS
UVM interactive, s.r.o.
Liberec, CZ
před 14 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro UVM interactive, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Mrštíkova 399 / 2a, Liberec 7 (Liberec), 46007
  • Přidáno : 9.7.2019
  • Vývojáři webu a multimédií :

    Náplň práce :

  • kódování webových prezentací, eshopu a UI online aplikací
  • Naše požadavky :

  • HTML5 / CSS3 a záludnosti zobrazení v jednotlivých prohlížečích
  • základní znalost javascriptu a frameworku jQuery
  • základní znalost media queries a responsive designu
  • související znalosti UI / UX problematiky
  • základní znalost anglického jazyka
  • Jaké schopnosti očekáváme :

  • elementární cit pro grafiku
  • důslednost a cit pro detail, pečlivost, samostatnost
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • Výhodou (nikoliv podmínkou) :

  • pokročilá znalost jQuery
  • jakékoliv znalosti souvisejících serverových technologií PHP, MySQL
  • předchozí praxe
  • referenční práce
  • Nabízíme :

  • časovou flexibilitu a zajímavé hodnocení odvíjející se podle praxe
  • možnost účasti na pokročilých projektech pro významné klienty
  • fajn kolektiv
  • dlouhodobá spolupráce, možnost profesního růstu
  • účast na školeních, konferencích
  • Místo a čas :

  • forma spolupráce dle Vaší volby - HPP, dohoda, half-time
  • místo práce : Liberec
  • pracovní doba : dle dohody, minimálně 20 hodin týdně
  • případě Vašeho zájmu o práci v UVM interactive, s. r. o. nám zašlete Váš stručný motivační dopis a profesní životopis.

    Na jeho základě Vás vyzveme k pohovoru.

    Kontakt : Jakub Urban / urban uvm.cz / 602 156 053

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)