Skladník a obsluha manipulačních vozíků/strojírenský kovodělník
ELKOPLAST PARTNERS s.r.o.
Karlovy Vary, CZ
před 16 dny
source : Easy-prace.cz

Skladník a obsluha manipulačních vozíků / strojírenský kovodělníkKontakt : p. PhDr., Mgr. Petr Janíček, PhD., MBAMísto výkonu práce u prvního uživatele Jenišov 148.

Jedná se o agentura práce, která hledá zaměstnance pro firmu BMP Bohemia s.r.o.Podmínky : - znalost čtení výkresové dokumentace výhodou, předchozí praxe (obsluha vozíku, práce s bruskou, pilkou atd.

výhodou. Možná kombinace časové a úkolové mzdy. Zájemce se hlásí e-mailem p. Janíčkovi.Agenturní zaměstnávání - zaměstnanec může být po skončení prvního přidělení v Jenišově umístěn u uživatele v rámci karlovarského kraje.

Pro výběrové řízení ELKOPLAST PARTNERS s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost