Účetní/hlavní účetní
TATRA METALURGIE a.s.
Kopřivnice, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

z : 25.11.2020, a : 30.6.2021Pracovní náplňzpracovává účetní závěrky a plní povinnosti s účetní závěrkou,zpracovává daňová přiznání (DPPO, DPH, silniční, ekologická daň, ),zpracovává pokladní doklady, bankovní výpisy, opravné položky atd.

zpracovává podklady pro konsolidovanou účetní závěrku skupiny,dohlíží na dodržování zákonů a interních předpisů ve svěřeném úseku,vede, řídí a rozvíjí obor účetnictví (hlavní účetní),vytváří účetní metodiku a pravidla (hlavní účetní).

Požadujeme : VŠ / SŠ vzdělání ekonomického směru a praxe na obdobné pozici alespoň 5 let,znalost problematiky účetnictví a daňových zákonů,přesnost s důrazem na funkčnost i detail.

Nabízíme : zázemí společnosti se zavedenou značkou,5 týdnů dovolené, penzijní pojištění, stravování na místě a další benefityInfo.

Po-Pá od 8-14 : 00 hod, Mgr. Drozd, tel. : 606 711 136, ladislav.drozd tatra.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost