Osobní bankéř/ka - Žďár nad Sázavou (možnost i zkr.úvazku)
Česká spořitelna
Žďár Nad Sázavou, CZ
před 5 dny
source : Welcome to the Jungle

O NÁS : Krásný den! Jmenuji se Marie Fröhlichová a starám se o pobočky České spořitelny ve Žďáře nad Sázavou a v Hlinsku.

Ve finančním světě se pohybuji téměř 20 let, poslední 8 let v České spořitelně. Práci lidí v mém týmu tak velmi dobře znám.

Na začátku jsem měla obavy, že práce v bankovnictví bude neosobní a jen o plnění cílů a překonávání prodejních rekordů. Zjistila jsem ale, že tahle práce je hlavně o lidech, vztazích a skvělém pocitu, že jste užiteční.

Rádi uvítáme dalšího člena, který tu bude pro lidi a bude o ně s láskou pečovat. JAK TO U NÁS CHODÍ : * Pečujeme a plníme přání - naším posláním je poskytnout klientům špičkovou péči a služby* Nasloucháme a nabízíme - ptáme se na potřeby klientů a vybíráme pro ně vhodný produkt* Budujeme vztahy - jsme především partneři a na klienty netlačíme a nic nevnucujeme* Navrhujeme řešení - vytváříme finanční plány podle toho, co klient zrovna potřebuje (úvěry, hypotéky, spoření )* Vzděláváme se - zdokonalujeme své znalosti bankovních a finančních produktů, sledujeme finanční trh PROČ U NÁS BUDETE PRACOVAT S RADOSTÍ?

 • Panuje u nás přátelská atmosféra, všechno vás naučíme a pomůžeme se získáním certifikací* V 1. roce bude vaše průměrná měsíční mzda vč.
 • bonusu až 37 000 Kč* Můžete se specializovat a v rámci firmy posouvat na další zajímavé pozice a poroste i vaše mzda* Ročně budete mít 42 dnů volna, abyste měli soukromý život a práci v rovnováze* Každý rok můžete utratit 9 600 Kč z Cafeterie za knížky, wellness nebo třeba za dovolenou* Dostanete stravenky v hodnotě 120 Kč na den a na penzijko až 2 400 Kč měsíčně* Využít můžete výhodný mobilní tarif, nákup auta, elektroniky, zájezd nebo levnější cestování vlakemA ještě mnoho dalších důvodů, které najdete podrobněji popsané na našem webu v kariérní sekci O práci v ČS.

  RÁDI SE S VÁMI POTKÁME, POKUD : * Máte maturitu - bez té není možné získat nezbytné certifikace* Běžně pracujete na PC - ovládáte Word, Excel a používáte mobilní a online bankovnictví, bude vás těšit používat moderní bankovnictví v tabletu* Máte prozákaznické myšlení - dělá vám radost, když můžete zákazníkovi vyjít vstříc* Rádi a dobře komunikujete - nasloucháte, umíte doporučit a vysvětlit, co je třeba* Chcete na sobě pracovat - budete se vzdělávat v oblasti financí, učit se stávající i nové produkty* Máte zájem i o zkrácený úvazek po společné domluvě.

  Vaše cesta do České spořitelny začíná právě tady - už se těším na váš životopis!

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost