Programátor průmyslových robotů
Process Automation Solutions s.r.o.
Praha-Lysolaje, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

MV : Průmyslová 1472 / 11, 102 19 Praha 10Kontakt : Ing. V.Taberyová, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářNáplň práce : o Off-line a On-line programování robotao Základní parametrizace a kalibrace robotao Oživení a uvedení do provozuo Optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výrobyo Tvorba a řízení projektové dokumentaceo Řízení projektů, koordinace týmu programátorů robotů a koordinace s programátory PLCPožadavky : o Technické vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo strojírenstvío Znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentacío Praxe s programováním robotů výhodouo Časová flexibilita, ochota cestovato Řidičský průkaz skupiny BZam.

výhody : o Roční výkonové prémieo 25 dní dovolenéo Příspěvek zaměstnavatele na stravovánío Notebook, případně mobilní telefon

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost