Marketingový koordinátor pro pobočky
PARTNER 4 JOB s.r.o.
Morava, CZ
před 11 hodinami

Náplň práce :

  • Kompletní marketingové zastřešení pro pobočky společnosti
  • Komunikace s externími agenturami
  • Tiskové materiály
  • Příprava eventů / kampaní a důležitých projektů
  • Vyhodnocování kampaní / projektů
  • Analýza dat / reporting
  • Požadujeme :

  • Vzdělání ideálně marketingového nebo ekonomického zaměření
  • Zkušenosti / praxe v oblasti marketingu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Nabízíme :

  • Osobní automobil i pro soukromé účely
  • Telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Platové ohodnocení : cca 30.000 - 40.000 Kč