Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Česká katolická charita
Praha-východ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
před 6 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Lázeňská 61, Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará BoleslavPrvotní kontakt : - tel. : 775 448 099 od 08 : 00 do 15 : 00- e-mail : charita.

boleslav seznam.czUpřesňující údaje : - Charitní domov Stará Boleslav přijme kuchaře / kuchařku na celý pracovní úvazek na dobu 1 roku, poté je PS prodloužena na dobu neurčitou - Nabízíme možnost zkušebního dne a potřebný čas na zaučení do pracovní pozice- Zaměstnanec připravuje samostatně pokrmy podle jídelního lístku a odpovídá za správnou technologii, kvalitu a úpravu podávaných jídel, odpovídá za plné využití a zužitkování potravin dodaných k přípravě jídel, dodržuje systém kritických bodů HACCP zpracovaný pro CHD.

  • Požadujeme samostatnost a praxi ve stravovacím úseku a schopnost pracovat v týmu : -)- Vybavení kuchyně na vysoké úrovni, příjemný kolektiv, který se na Vás už těší!Zaměstnanecké výhody : - Možnost příspěvku na penzijní připojištění po zkušební době zaměstnance
  • Požádat
    Můj e-mail
    Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
    Pokračovat
    Žádost