DĚLNÍK/DĚLNICE V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU
Primed-Halberstadt-CZ s.r.o.
Litvínov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

DĚLNÍK V NEPŘETRŽITÉM PROVOZUNáplň práce : Kompletace a balení zdravotnických výrobků dle příslušných dokumentací následované 100% kontrolou zhotovených výrobků.

Práce ve stoje a v sedě v čistém a klimatizovaném prostředí. Požadujeme manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost. Práce spíše vhodná pro ženy.

Zaměstnanecké výhody : - dotované stravování, roční bonus za nemarodění, masáže v rámci pracovní doby, příplatek za úkol dle výkonu zaměstnance, pohyblivé prémie, práce v dobrém kolektivu, příplatky za soboty a neděle, svátky, noční a přesčasy dle zákona.

Dovolená 25 dní. MHD do zaměstnání zajištěno z Nádraží Litvínov, autobus č. 8. HLÁSIT SE : paní Andrea Součková, volat na tel.

č. : 476 140 164, 602 697 177 - Po-Pá - 7,00-14,00 hod., e-mail : andrea.souckova primed-halberstadt.cz, osobně každou středu od 8,00 - 10,00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost