Řídící pracovníci v oblasti marketingu
A.MOUNT s.r.o.
Praha, Česká republika
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro A.MOUNT s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Ječná 2093 / 32a, Praha 2 (Praha), 12000
  • Přidáno : 15.6.2018
  • Řídící pracovníci v oblasti marketingu :

    kontakt : FROLOV VLADIMIR, e-mail : info pragal.eu, prvotní kontakt emailem, zaslat strukturovaný životopis místo výkonu : Ječná č.p. 2093 / 32a, Praha 2.

    Požadavky :

  • vysokoškolské vzdělání (Oblast cestovního ruchu výhodou)
  • předchozí zkušenosti v oblasti marketingu (min. 3 roky)
  • znalost ruského a anglického jazyka podmínkou (komunikace se zahraničními partnery společnosti)
  • marketingové a obchodní myšlení
  • schopnost analytického myšlení
  • příjemné osobní vystupování
  • manažerské a organizační schopnosti
  • uživatelská znalost práce na pc
  • Náplň práce :

  • návrh a realizace marketingové strategie
  • analýza trhů a plánování logistiky
  • analýza cenotvorby produktů s konkurenčním i produkty na zahraničnim trhu (zejména v Ruské federaci)
  • rozšiřování marketingových kanálů a sledová ní rentabilnosti stávajících
  • hledání nových prodejních kanálů včetně analýzy efektivnosti stávajících konverzí

  • analýza územních, politických a organizačních změn a vývoje poptávky v zahraničí
  • analýza a reporting potřeb zákazníků, navrhováni změn a vylepšení
  • pracovní cesty do zahraničí a EU
  • Co nabízíme :

  • zajímavou, perspektivní práci
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • příležitost flexibilně řídit svůj pracovní čas
  • vzdělávací kurzy a školení
  • Zaměstnanecké výhody : benefit jazykové kurzy

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 24 500 Kč

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.