E-commerce Specialist
Retailys.com s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 9 hodinami
source : Hitprace

Pro sjednání osobní schůzky je nutná telefonická domluva předem!!Co u nás budeš dělat : " podílení se na vývoji našeho softwaruo spolupracovat s oddělením Customer Support a Development Departmento onboarding nových klientů a jejich seznámení se systémem Retailyso technická podpora pro stávající klienty (ale i pro kolegy / ně)Jak si tě představujeme?

o vystudoval jsi střední či vysokou školu IT zaměření (bereme i čerstvé absolventy!) nebo máš zkušenosti s IT / programovánímo dobrá znalost MS Office, zejména Excelo orientuješ se v oblasti e-commerceo jsi komunikativní a přátelskýo umíš si poradit a samostatně vyřešit problémo jsi vstřícný k zákazníkům a jejich požadavkům o domluvíš se bez problému anglickyVýhodu bude mít pokud : o máš zkušenosti s prodejem nebo správou účtů na online marketplaces a cenových srovnávačích (Amazon, eBay,eMag,.

 • Zaměstnanecké výhody : práce v mladém a různorodém kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, odměny za vynaložené úsilí, hybridní režim práce (kombinace home office + práce v kanceláři ve Vědecko-technickém parku v Plzni), firemní a teambuildingové akce, školení, výuka angličtiny, zájezdy na zahraniční konference.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost