referent Kontrolního oddělení Úřadu městského obvodu Plzeň 1
Statutární město Plzeň
Plzeň, Czech Republic
před 5 hodinami
source : Hitprace
 • platová třída 9 (v souladu s nařízením vlády č. 341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů).
 • Kvalifikační a odborné požadavky : vyšší odborné vzdělání nebo středoškolské s maturitoupraxe ve veřejné správě výhodousplnění požadavků dle 4 zákona č.

  312 / 2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celkůvýhodou je znalost podvojného účetnictvíznalost zákona o finanční kontrole ve veřejné správě č.

  320 / 2001 Sb. a zákona o kontrole č. 255 / 2012 Sb. (kontrolní řád) výhodouznalost městského obvodu Plzeň 1 výhodoukomunikační a organizační schopnosti, samostatnost a spolehlivost, flexibilita a psychická odolnostzdravotní způsobilostřidičské oprávnění skupiny BRámcová pracovní náplň : plánování, koordinace a usměrňování kontrolního systému organizacezajišťování kontrol ve všech oblastech vnitřní činnosti organizace, stanovování kontrolních záměrů podle potřeb organizacesamostatné provádění kontrol ve vymezeném rozsahu činnosti kontrolovaného objektu nebo provádění specializovaných činností v rámci kontrolní skupinyprošetřování závažných podnětů, petic, oznámení a stížností včetně jejich vyřizovánísoustavné sledování, analýza a vyhodnocování hospodaření organizacespolupráce při kontrolách psů s MPprovádění veřejnosprávní kontroly na úseku hospodaření PO Mateřských škol a poskytování dotací z rozpočtu MO Plzeň 1provádění namátkové kontroly stavu pokladních hotovostí, peněžních prostředků, cenin v pokladně ÚMO Plzeň 1Nabízíme : dobré platové podmínky, za výborně odvedenou práci získání motivujícího osobníhopříplatku i mimořádných odměnodborný profesní růstpříspěvek na penzijní připojištěnístravenkyK přihlášce připojte : strukturovaný životopis, výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3xměsíce, úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a personální dotazník, který je možno stáhnout z webových stránek www.

  plzen.eu (úřad, pracovní místa) spolu s přihláškou do výběrového řízení.Písemné přihlášky v zalepené obálce s označením Výběrové řízení referent Kontrolního oddělení Úřadu městského obvodu Plzeň 1 přijímá do 8.

  12. 2021 Úřad městského obvodu Plzeň 1 Organizační odbor (prostřednictvím PODATELNY), alej Svobody 60, 323 00 Plzeň 23. Bližší informace na tel. čísle 378 036 109.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost