Parťák směny lakovny
SENCO Příbram spol. s r.o.
Příbram
před 5 dny
source : Hitprace

Pozice : Parťák směny lakovnyNástup : možný ihned Mzda : od 150,- Kč / hodPožadavky : Co Vás na této pozici čeká?o obsluha, správa a údržba práškové lakovnyo obsluha lakovacího boxu práškové i mokré lakovnyo plánování výroby a komunikace s ostatními články výrobyo vedení party, lakování plechových dílů, ocelových trubek, regálů, rozvaděčových skříníOčekáváme, že budete mít : o SOU technického oboru - lakýrník výhodouo Praxe a zkušenosti s lakováním podmínkou o Aktivní přístup k práci, samostatnosto Zaměření na kvalituo Manuální zručnostZaměstnanecké výhody : Nabízíme Vám : o Zázemí ryze české firmy (pracoviště v Příbrami).

o Příjemnou firemní kulturu, u nás se lidé cítí dobře.o Ranní směnao Další benefity (penzijní připojištění, Sick Days, Multisport karta, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní a sportovní akce).

Kontakt : Batelková Barbora Ing., tel. : 326 534 369, 318 493 696, e-mail : batelkova.barbora sencopb.euMísto výkonu : Plynárenská č.p. 292,Příbram I

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost